Archiwum - Biskupiec

Bydgoszcz
MieszkaniaLokale użytkoweMiejsca parkingoweDziałki pod zabudowęLofty

OFERTA SPRZEDAŻY MIESZKAŃ I POMIESZCZEŃ UŻYTKOWYCH
w budynku adaptowanym w Biskupcu przy Al. Broni 1c

 
 
 

Własnościowe, bezczynszowe mieszkania w budynku 4-kondygnacyjnym położonym w byłej jednostce wojskowej na terenie ogrodzonym, z pasami zieleni, ze znajdującą się obok salą gimnastyczną. W krótkim czasie, w sąsiedztwie nieruchomości, powstanie basen, parking, restauracja oraz przychodnia lekarska - 3km do Jeziora Dadaj.
Wiadomo, że wojsko zawsze miało najlepszą lokalizację w miastach.

Budynek o grubych niemieckich murach z czerwonej cegły. Dach został przełożony w całości z gwarancją, będą wykończone części wspólne (klatki schodowe, korytarze, zewnętrzna elewacja budynku).

Oferujemy mieszkania 1, 2, 3 i 4 pokojowe o powierzchni od 25 do 100m2 (w sumie 60 mieszkań) Salony połączone z aneksem kuchennym lub oddzielna jasna kuchnia. W tej chwili istnieje możliwość zmiany powierzchni pokoi dla klienta lub połączenie dwóch mieszkań w jedno. Każde mieszkanie posiada własne ogrzewanie gazowe.

Proponujemy atrakcyjne ceny ustalone za metr kwadratowy powierzchni od 1150,00 do 1550,00zł oraz korzystne warunki kredytowe (współpracujemy z Multi Bankiem - Adam Walczak 89 521-85-05, 698-640-135) oraz GE MONEY BANK S A w Olsztynie ul. Dąbrowszczaków 8/9, (kontakt P. Elżbietą Tarantowicz - (89) 521-86-12; 691-353-577).

Cena zależy od standardu wykończenia mieszkania:
najniższy standard obejmuje nowe okna PCV, nowe instalacje (elektryczna, wodno-kanalizacyjna, gazowa i ogrzewcza), montaż pieca dwufunkcyjnego oraz grzejników, drzwi wejściowych do mieszkań - 1100,00zł/m2 za mieszkania powyżej 45m2, 1150,00zł/m2 za mieszkania do 45m2.

Przy dodatkowym wykończeniu mieszkania płytami kartonowo-gipsowymi, podwieszeniu sufitu, malowaniu ścian na biało, montażem ościeżnic i parapetów, cena będzie wynosiła 1300,00zł/m2 za mieszkanie powyżej 45m2, 1350,00zł/m2 za mieszkanie do 45m2.

Przy całkowitym wykończeniu podłóg, łazienki oraz białym montażu cena mieszkania powyżej 45m2 wyniesie 1500,00zł/m2, a mieszkania do 45m2 - 1550,00zł/m2.

Instalacja telewizyjna, internetowa i telefoniczna rozprowadzona przez Multimedia.

 
napisz do nas mapa serwisu strona główna

Firma Elita Inwest działa na polskim rynku nieruchomości od 1999 roku. Od tego czasu przeprowadziła wiele inwestycji polegających na adaptacji i modernizacji nieruchomości pokoszarowych, magazynowych i przemysłowych na cele mieszkalne, a także wybudowała wiele nowych budynków. Obecnie działalność firmy koncentruje się głównie na takich miastach jak Bydgoszcz, Poznań. Nasze projekty mieszkań i domów, zwłaszcza rozkład pokoi i standard wykończenia, konsultujemy w miarę możliwości z Klientami, starając się dostosować do ich wymagań oraz uwzględnić życzenia i potrzeby. Dążymy do tego, aby powierzchnia i rozkład pokoi w mieszkaniach i domach była połączeniem nowoczesności oraz komfortu i praktyczności. Realizując inwestycje, wdrażamy nowe technologie. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo, wybudowane przez nas osiedla mieszkalne są ogrodzone i monitorowane, a dla lepszego komfortu – znajduje się na nich dużo zieleni. Każdemu mieszkańcowi proponujemy także miejsce parkingowe lub garaż. Obecnie oferujemy Państwu apartamenty w Poznaniu, lofty, mieszkania dwupoziomowe w Bydgoszczy oraz domy w zabudowie szeregowej w Bydgoszczy. Ze szczegółami możecie zapoznać się Państwo w zakładkach dotyczących poszczególnych inwestycji.

Kupujemy i budujemy obiekty komercyjne pod najemców długoterminowych: Jeronimo, Lidl, Media Ekspert, Castorama, Kaufland, Piotr i Paweł itp.