Archiwum - Bydgoszcz

Bydgoszcz
MieszkaniaLokale użytkoweMiejsca parkingoweDziałki pod zabudowęLofty

SPRZEDANE!!!

Opis nieruchomości:

Nieruchomość położona jest w najatrakcyjniejszej lokalizacji Bydgoszczy, bezpośrednio przy ul. Gdańskiej, blisko centrum miasta. Graniczy od strony południowej z nowo powstałym marketem Lidl, od strony północno – zachodniej z międzynarodowym stadionem Zawiszy. W pobliżu znany w kraju szpital wojskowy (350m ul. Powstańców Warszawy). Niedaleko znajduje się największy w Polsce leśny park Kultury i Wypoczynku Myślęcinek. Działka posiada bezpośredni nowo wybudowany wjazd i wyjazd od ul. Gdańskiej, nowy wyjazd na ul. Powstańców Warszawy oraz nowo wybudowaną drogę wewnętrzną z kostki brukowej. W czerwcu tego roku zostanie przebudowany skrzyżowanie od ul. Powstańców Warszawy na cele wjazdu i wyjazdu od tej ulicy do naszej nieruchomości. Nowy miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, w którym przeznaczenie działki jest oznaczone symbolem 2U – teren zabudowy usługowej. Teren pod lokalizację budynków usługowych - z zakresu opieki zdrowotnej - np. przychodnie, kliniki; gastronomii, usług turystyki i sportu, fitness, handlu, obsługi bankowej, administracji, kultury, szkolnictwa wyższego i nauki, budynków zamieszkania zbiorowego - np. hotel, pensjonat, dom wycieczkowy wraz z pomieszczeniami (budynkami) pomocniczymi takimi jak pomieszczenia socjalne, administracyjne i gospodarcze, w tym służących do magazynowania towarów i materiałów niezbędnych do wykonywania bieżących usług. Wysokość zabudowy od 10 do 35 m. Max powierzchnia zabudowy w stosunku do powierzchni działki – 60%. Teren pod budowę jest ogrodzony za linią zabudowy z bramą wjazdową. Wykonany wykop (zgodnie z badaniem geotechnicznym jest możliwość wybudowania dwóch kondygnacji podziemnych).

Cena nieruchomości 1 900 000 PLN (netto)

Przewidziana jest możliwość wspólnych przedsięwzięć, istnieje również możliwość zaprojektowania i wybudowania obiektu lub powierzchni pod zamówienie.
Część rozliczenia stanowić może inna nieruchomość.


Nr księgi wieczystej - KW BY1B/84248/9.
W najbliższej okolicy znajdują się:

  • Szkoła Podstawowa – 300m
  • Liceum -200m
  • Osiedlowy plac zabaw – projektowany na miejscu
  • Boiska (piłka nożna, tenis) – 200m
  • Park – 150m
  • Przystanek MPK - 100m
  • Przystanek tramwajowy – 100m
  • Placówka medyczna – projektowana na miejscu
  • Poliklinika i szpital - 300m
  • Sklepy – projektowane na miejscu
_tpl_vars['google_map']): ?>

oznaczenie w planie zagospodarowania przestrzennego


wyciąg z planu zagospodarowania przestrzennego
Osiedle Zawisza - Stadion w Bydgoszczy


Mieszkania dwupoziomowe, domy w zabudowie szeregowej, nowe lofty Bydgoszczy ul. Powstańców Warszawy 1A, 1B.

[Rozmiar: 3500 bajtów]
[Rozmiar: 3759 bajtów]
[Rozmiar: 6080 bajtów]
[Rozmiar: 3652 bajtów]
[Rozmiar: 4612 bajtów]

Rzut budynku 1b (południowy) wraz z zestawieniem mieszkań

Zestawienie mieszkań budynku 1b (południowy):

Projekt zagospodarowania terenu - mapa miejsc postojowych


Certyfikat "IDEAŁY BIZNESU">>>Zobacz

Wyświetl większą mapę
 
napisz do nas mapa serwisu strona główna

Firma Elita Inwest działa na polskim rynku nieruchomości od 1999 roku. Od tego czasu przeprowadziła wiele inwestycji polegających na adaptacji i modernizacji nieruchomości pokoszarowych, magazynowych i przemysłowych na cele mieszkalne, a także wybudowała wiele nowych budynków. Obecnie działalność firmy koncentruje się głównie na takich miastach jak Bydgoszcz, Poznań. Nasze projekty mieszkań i domów, zwłaszcza rozkład pokoi i standard wykończenia, konsultujemy w miarę możliwości z Klientami, starając się dostosować do ich wymagań oraz uwzględnić życzenia i potrzeby. Dążymy do tego, aby powierzchnia i rozkład pokoi w mieszkaniach i domach była połączeniem nowoczesności oraz komfortu i praktyczności. Realizując inwestycje, wdrażamy nowe technologie. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo, wybudowane przez nas osiedla mieszkalne są ogrodzone i monitorowane, a dla lepszego komfortu – znajduje się na nich dużo zieleni. Każdemu mieszkańcowi proponujemy także miejsce parkingowe lub garaż. Obecnie oferujemy Państwu apartamenty w Poznaniu, lofty, mieszkania dwupoziomowe w Bydgoszczy oraz domy w zabudowie szeregowej w Bydgoszczy. Ze szczegółami możecie zapoznać się Państwo w zakładkach dotyczących poszczególnych inwestycji.

Kupujemy i budujemy obiekty komercyjne pod najemców długoterminowych: Jeronimo, Lidl, Media Ekspert, Castorama, Kaufland, Piotr i Paweł itp.