Archiwum - Poznań

Bydgoszcz
MieszkaniaLokale użytkoweMiejsca parkingoweDziałki pod zabudowęLofty

Nieruchomości przeznaczone do sprzedaży:

  1. Atrakcyjnie położony budynek mieszkalny - granice miasta - (w trakcie prac projektowych) z ogrodzonym terenem - 12 mieszkań.

Nieruchomości przeznaczone do sprzedaży lub wynajęcia na dłuższy czas:

  1. Trzy działki zabudowane:

    • dz.3/12 o pow.1.811m2 zabudowana budynkiem warsztatowo-magazynowym o pow. 350m2.

    • dz.3/14 o pow. 2.370m2, zabudowana budynkiem spichlerza o pow. 720mkw. Możliwość wykorzystania budynku na magazynowy z rampą,

    • dz.3/15 o pow. 2.296m2, zabudowana budynkiem biurowo-garażowym o pow. ok. 200m2.

Przy każdym budynku utwardzony plac. Wszystkie działki z udziałem w drodze dojazdowej 3/10. Istnieje możliwość dzierżawy

 

 
napisz do nas mapa serwisu strona główna

Firma Elita Inwest działa na polskim rynku nieruchomości od 1999 roku. Od tego czasu przeprowadziła wiele inwestycji polegających na adaptacji i modernizacji nieruchomości pokoszarowych, magazynowych i przemysłowych na cele mieszkalne, a także wybudowała wiele nowych budynków. Obecnie działalność firmy koncentruje się głównie na takich miastach jak Bydgoszcz, Poznań. Nasze projekty mieszkań i domów, zwłaszcza rozkład pokoi i standard wykończenia, konsultujemy w miarę możliwości z Klientami, starając się dostosować do ich wymagań oraz uwzględnić życzenia i potrzeby. Dążymy do tego, aby powierzchnia i rozkład pokoi w mieszkaniach i domach była połączeniem nowoczesności oraz komfortu i praktyczności. Realizując inwestycje, wdrażamy nowe technologie. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo, wybudowane przez nas osiedla mieszkalne są ogrodzone i monitorowane, a dla lepszego komfortu – znajduje się na nich dużo zieleni. Każdemu mieszkańcowi proponujemy także miejsce parkingowe lub garaż. Obecnie oferujemy Państwu apartamenty w Poznaniu, lofty, mieszkania dwupoziomowe w Bydgoszczy oraz domy w zabudowie szeregowej w Bydgoszczy. Ze szczegółami możecie zapoznać się Państwo w zakładkach dotyczących poszczególnych inwestycji.

Kupujemy i budujemy obiekty komercyjne pod najemców długoterminowych: Jeronimo, Lidl, Media Ekspert, Castorama, Kaufland, Piotr i Paweł itp.