Archiwum - Słupsk

Bydgoszcz
MieszkaniaLokale użytkoweMiejsca parkingoweDziałki pod zabudowęLofty

Nowe mieszkania DOGODNA LOKALIZACJA W SŁUPSKU!

Adaptowana hala sportowa.
Przy ul. Kozietulskiego, na zamkniętym osiedlu powstanie 30 bezczynszowych mieszkań o pow. od 34 do 65m2. Łączna powierzchnia użytkowa mieszkań 1350m2. Zagospodarowanie terenu, miejsca parkingowe oraz dużo zieleni. Cena ustalona na 4 500 zł/m2 mieszkania oraz 12 000 zł za jedno miejsce parkingowe.

Elita Inwest Developer. Mieszkania, nowe, nieruchomości, sprzedaż mieszkań, Słupsk, Bydgoszcz, Poznań. www.elitainwest.eu

Planowany termin oddania do użytku - sierpień 2008 roku.

 
napisz do nas mapa serwisu strona główna

Firma Elita Inwest działa na polskim rynku nieruchomości od 1999 roku. Od tego czasu przeprowadziła wiele inwestycji polegających na adaptacji i modernizacji nieruchomości pokoszarowych, magazynowych i przemysłowych na cele mieszkalne, a także wybudowała wiele nowych budynków. Obecnie działalność firmy koncentruje się głównie na takich miastach jak Bydgoszcz, Poznań. Nasze projekty mieszkań i domów, zwłaszcza rozkład pokoi i standard wykończenia, konsultujemy w miarę możliwości z Klientami, starając się dostosować do ich wymagań oraz uwzględnić życzenia i potrzeby. Dążymy do tego, aby powierzchnia i rozkład pokoi w mieszkaniach i domach była połączeniem nowoczesności oraz komfortu i praktyczności. Realizując inwestycje, wdrażamy nowe technologie. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo, wybudowane przez nas osiedla mieszkalne są ogrodzone i monitorowane, a dla lepszego komfortu – znajduje się na nich dużo zieleni. Każdemu mieszkańcowi proponujemy także miejsce parkingowe lub garaż. Obecnie oferujemy Państwu apartamenty w Poznaniu, lofty, mieszkania dwupoziomowe w Bydgoszczy oraz domy w zabudowie szeregowej w Bydgoszczy. Ze szczegółami możecie zapoznać się Państwo w zakładkach dotyczących poszczególnych inwestycji.

Kupujemy i budujemy obiekty komercyjne pod najemców długoterminowych: Jeronimo, Lidl, Media Ekspert, Castorama, Kaufland, Piotr i Paweł itp.