Archiwum - Sieradz - Grabowiec

Bydgoszcz
MieszkaniaLokale użytkoweMiejsca parkingoweDziałki pod zabudowęLofty

Nieruchomość przeznaczona do sprzedaży lub wynajęcia na dłuższy czas

Zajazd "Elita" - budynek gastronomiczno - hotelarski z częścią mieszkalną.

Dwa budynki  - piętrowy rok budowy 2000 i parterowy 2001, o łącznej powierzchni 650m2.
12 pokoi hotelowych, sala konsumpcyjna na 40 osób, mieszkanie dwupokojowe, biuro, pomieszczenia gospodarcze, dwa duże zjazdy z trasy, dwa parkingi z kostki, monitoring, własna studnia głębinowa, własna oczyszczalnia ścieków, kotłownia olejowa, plac zabaw dla dzieci.
Działka 2000m2.
Obiekt znajduje się na złączeniu dwóch bardzo ruchliwych tras 12 (Łódź - Wrocław) i 14 (Piotrków Trybunalski - Poznań). Możliwość dokupienia działek z prawej strony (900m2) i za działką  (5300m2). Obiekt w całości wyposażony i cały czas czynny.
Operat szacunkowy na 1 038 000zł. Dzierżawa na dłuższy okres możliwa przy wpłacie kaucji w wysokości 500 000zł.
Czynsz miesięczny płacony z góry do dnia 10 każdego miesiąca - 10 000zł (netto).

 
napisz do nas mapa serwisu strona główna

Firma Elita Inwest działa na polskim rynku nieruchomości od 1999 roku. Od tego czasu przeprowadziła wiele inwestycji polegających na adaptacji i modernizacji nieruchomości pokoszarowych, magazynowych i przemysłowych na cele mieszkalne, a także wybudowała wiele nowych budynków. Obecnie działalność firmy koncentruje się głównie na takich miastach jak Bydgoszcz, Poznań. Nasze projekty mieszkań i domów, zwłaszcza rozkład pokoi i standard wykończenia, konsultujemy w miarę możliwości z Klientami, starając się dostosować do ich wymagań oraz uwzględnić życzenia i potrzeby. Dążymy do tego, aby powierzchnia i rozkład pokoi w mieszkaniach i domach była połączeniem nowoczesności oraz komfortu i praktyczności. Realizując inwestycje, wdrażamy nowe technologie. Aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo, wybudowane przez nas osiedla mieszkalne są ogrodzone i monitorowane, a dla lepszego komfortu – znajduje się na nich dużo zieleni. Każdemu mieszkańcowi proponujemy także miejsce parkingowe lub garaż. Obecnie oferujemy Państwu apartamenty w Poznaniu, lofty, mieszkania dwupoziomowe w Bydgoszczy oraz domy w zabudowie szeregowej w Bydgoszczy. Ze szczegółami możecie zapoznać się Państwo w zakładkach dotyczących poszczególnych inwestycji.

Kupujemy i budujemy obiekty komercyjne pod najemców długoterminowych: Jeronimo, Lidl, Media Ekspert, Castorama, Kaufland, Piotr i Paweł itp.